Bienvenidos al mundo espanol

Wat zijn de overeenkomsten tussen Rafael Nadal, Javier Bardem, Carlos Ruiz Zafón, Santiago Calatrava en Ferrán Adrià? Ze zijn wereldwijd bekend als tennisser, acteur, schrijver, architect en topkok en ze spreken Spaans! Spanje is ’in’ en Spaans is spannend en de Spaanse cultuur springlevend.  Stierenvechten en siesta zijn niet meer zo populair maar de Flamenco doet het nog altijd goed en de Tapas zijn niet meer weg te denken.
Als u graag op vakantie gaat naar Spanje of een Spaanstalig land wordt het contact met de plaatselijke bevolking veel leuker als u Spaans spreekt, de voertaal van wel 400 miljoen mensen in 21 landen. Barcelona en Madrid winnen het van Londen en tijdens een weekend trip naar hip Barcelona zonder haperen je hotelkamer boeken geeft veel voldoening.

In cultureel centrum de Huesmolen in Hoorn,  starten in september cursussen Spaans voor beginners en verder gevorderden. Voor meer informatie : La Academia, mw. drs. C. Dhauw. Tel: 0228-321640 e-mail: La_academia@quicknet.nl en bekijk het lesrooster op www.laacademia.nl


 
Regionieuws
 
 

Archief regionieuws

 
©2005-2011 Copyright Weekblad Zondag. Alle rechten voorbehouden. Uitgeverij Notabene  Links  Sitemap