Hooggeëerd publiek! Met trots presenteert het Nederlands Nationaal Circus Herman Renz ‘Celebration,’ een feestelijk circusavontuur ter ere van het 100 jarig jubileum! De compleet nieuwe show voor 2011 is een aaneenschakeling van bekroonde circusacts van over de hele wereld.
Bij binnekomst in de prachtige theatertent van Circus Herman Renz wordt het publiek ondergedompelt in een ouderwetse circussfeer met kroonluchters, rood fluweel en de geur van zand en zaagsel. Gespierde acrobaten en sierlijke balletmeisjes doen het publiek verbazen en vormen het begin van een waar spektakel. Daarna verschijnen verrassende circusnummers in de piste waaronder jongleur Karl Ramwell, het swingende Cuba-ensemble, Elodie Weiser met een sfeervol strapatennummer, de Arabische hengsten van Michel Jarz, de zeeleeuwen van Ingo Stiebner en de vijf imposante leeuwen van Tom Dieck Jr.
De sleutel naar de finale is een verrassende lasershow met bijzondere lichteffecten. Tijdens de grote finale met showtrap en kostuums waarin duizenden lampjes zitten, komen alle artiesten nog eenmaal de piste in, om -omlijst door swingende muziek en sfeervol licht- het publiek te bedanken voor hun komst. Dat publiek heeft in 2,5 uur tijd kunnen genieten van circus pur sang. ‘Celebration’ is een circusshow voor jong én oud. Beleef ook de magie van het circus! |