EP:Beerepoot organiseert ElectronicaBeurs

Als enige beurs voor consumentenelektronica in Nederland is dit een evenement dat niemand mag missen! De driedaagse durende ElectronicaBeurs vindt ook dit jaar plaats in het pand van Karsten Travelstore in Zwaag. Een prachtige locatie waar u 19, 20 en 21 november terecht kunt voor heel veel nieuwe snufjes op het gebied van consumentenelektronica.

Tijdens de ElectronicaBeurs zullen de trends en noviteiten op het gebied van consumenten-elektronica en huishoudelijke apparatuur centraal staan. Van vrijdag 19 t/m zondag 21 november presenteren vele bekende merken hun nieuwste producten aan de consumenten.

Producten, informatie, tips en sfeer
De ElectronicaBeurs biedt een unieke mix van informatie en entertainment. Aan alles is gedacht; er staan veel verschillende stands van bekende merken, er worden diverse demonstraties gegeven, u kunt even uitrusten op het gezellige horecaplein en voor de kinderen is er ook genoeg te doen! Kortom, een gezellig dagje uit voor het hele gezin.

“Vorig jaar hebben we deze beurs voor het eerst, samen met Karsten Travelstore, georganiseerd.”, zegt Robert van Wettum, directeur van EP:Beerepoot. “We wisten toen nog niet wat we precies konden verwachten, maar het heeft onze verwachtingen meer dan waargemaakt.  Maar liefst 13.000 bezoekers brachten een bezoek aan de eerste editie van de ElectronicaBeurs! Bovendien kregen we heel veel positieve reacties, zowel van de bezoekers als van de standhouders. Daarom hebben we niet lang hoeven na te denken over een 2e editie. Ook dit jaar bieden we bezoekers een unieke gelegenheid om producten en innovaties zelf uit te proberen in de ‘beursshowrooms’ van de fabrikanten. Daarnaast kunnen zij zich uitgebreid laten informeren tijdens de vele demonstraties.“

De wereld ligt voor je open bij Karsten TravelStore
Dat de 2e editie van dit bijzondere lifestyle-evenement ook bij Karsten TravelStore in Zwaag wordt gehouden is niet zo verwonderlijk. Dit 10.000 m˛ vakantieparadijs ligt op een mooie locatie en biedt veel ruimte en sfeer voor de bezoekers van de ElectronicaBeurs. Karsten is ooit begonnen met de ontwikkeling van de bekende Karsten oppompbare tent. Deze exclusieve tenten hebben hun kwaliteit door de jaren heen wel bewezen. Tegenwoordig biedt Karsten TravelStore veel meer dan alleen tenten. Alles wat maar iets met vrije tijd te maken heeft, is te koop bij Karsten TravelStore. Van koffers tot kano’s, van wandelschoenen tot winterjassen. Kortom; voor iedereen die wil genieten van zijn of haar vrije tijd. En genieten zal men zeker tijdens deze unieke ElectronicaBeurs!

De ElectronicaBeurs betekent een ultiem dagje uit met alle nieuwste gadgets, diverse demonstraties, speciale beursaanbiedingen, lekkere hapjes en drankjes en nog veel meer!

Over EP:Beerepoot
Met winkels in Wervershoof, Bovenkarspel en Hoorn is EP:Beerepoot al 30 jaar een begrip in de regio. Bij EP:Beerepoot vindt u een ruim assortiment LCD-, Plasma- en natuurlijk LED-Televisies, alsmede alle benodigde apparatuur voor uw thuisbioscoop. U kunt er ook terecht voor al uw huishoudelijke apparatuur, van koelkast tot waterkoker. Daarnaast verkopen zij ook zogenaamde klein bruingoedapparaten, zoals navigatie, telefonie en (foto)camera’s.

Algemene informatie
Datum: 19 t/m 21 november 2010
Locatie: Karsten Travelstore, Factorij 9, Hoorn/Zwaag
Entree: Gratis
Openingstijden:
Vrijdag 19 november  12.00 – 18.00 uur.
Zaterdag 20 november  10.00 – 18.00 uur.
Zondag 21 november    10.00 – 18.00 uur.


 
Regionieuws
 
 

Archief regionieuws

 
©2005-2011 Copyright Weekblad Zondag. Alle rechten voorbehouden. Uitgeverij Notabene  Links  Sitemap