In wijkcentrum "Risdam" Scheerder 1 in Hoorn wordt 7, 8 en 9 november a.s. een gecombineerde kleding- en babyartikelen/speelgoedbeurs georganiseerd. Maandag 7 november is er inbreng van kleding, babyartikelen en speelgoed van 13.00 tot 16.00 uur en tevens van 19.00 tot 21.00 uur. Er wordt voor deze beurs géén zomerkleding ingenomen! U kunt artikelen inbrengen en samen met één van onze medewerksters de prijs bepalen. Van de opbrengt is 75% voor u en 25% komt ten goede van het wijkcentrum. Alles dient wel schoon én heel te zijn, anders wordt het niet in de verkoop genomen. Inbreng is voor eigen risico.
Dinsdag 8 november is er verkoop van 13.00 - 21.00 uur.
Woensdag 9 november is de beurs open van 8.30 tot 10.00 uur. U kunt dan nog wat kopen en in deze tijd kunnen de mensen hun niet verkochte artikelen en/of opbrengst ophalen.
Na 10.00 uur vervalt kleding en speelgoed aan het wijkcentrum.
Hebt u nog vragen bel dan Wijkcentrum Risdam tel: 0229 234390. U kunt hierheen ook de week voor de beurs bellen voor een klantnummer zodat u thuis vast uw kleding kunt inschrijven.