Vanaf 12 september zal BootCampNL in zowel Hoorn als Enkhuizen beginnen met een nieuwe workshop. De BootCamp Beginner Workshop
Deze groep is echt gericht op mensen die nooit eerder hebben gesport en een rustige start willen maken. We leren je hier op een heel rustig maar fijn tempo je eigen lichaam kennen. Deze groep is bedoelt om je fitter te krijgen zodat je in de toekomst mee kan komen trainen in de reguliere BootCamp trainingen.
Wat is anders in deze groep?
We gaan er bij deze groep vanuit dat de deelnemers allemaal echte startende sporters zijn met weinig tot geen sportervaring. We zullen daarom het lichaam in deze training niet zwaar belasten maar vooral de nadruk leggen op techniek en uitvoering. Je zult niet uitgeput raken in deze groep maar wel lekker sportief bezig zijn.
Daarnaast zullen we bij iedere deelnemer een intake en tweemaal een fitheidstest doen. Je zult naast de training een 12-weekse online voedingscursus ontvangen waarbij je alles zult leren over gezond eten en sport. Dit is een zeer waardevolle en informatieve cursus en is geschreven door specialisten op het gebied van voeding.
Ook ontvang je een voedingsschema die wij jou als sporter adviseren om je lichaam fit en gezond te krijgen.
Kijk op www.bootcampnl.nl voor meer informatie en tijden.